„Šiuolaikinės gitaros pradžiamokslis”

Žodynas  »  Tabulatūra, diagrama, simboliai  »  Gitaros specifinio
žymėjimo nustatymas
  »  Atsiliepimai  »  Kur nusipirkti  »  Rėmėjai


Atsiliepimai apie knygą


„...Kaip profesionalas, klasikinės gitaros atstovas, galiu tik pasidžiaugti matydamas PIRMĄ lietuvišką išsamų darbą, skirtą visiems gitaros gerbėjams, be jokios abejonės, praturtinantį ir „klasikų” gitaristų akiratį.”

Julius Kurauskas
Gitaristas, Tarptautinių konkursų laureatas, Lietuvos Muzikos Akademijos vyr. dėstytojas.„...Knygoje gausu S.Daugirdo originalių įvairiausių muzikinių užduočių sprendimų (nepamirštant ir lietuviško elementoriaus, bet neįkyraus kolorito!)...
...noriu be jokios abejonės rekomenduoti kuo greičiau išleisti šį reikalingą jaunai muzikinei kartai darbą ir būtinai (turint galimybę - o ji turėtų būti iš konkrečių, suinteresuotų ir suprantančių šią prasmingą idėją asmenų) finansiškai paremti autorių, išleidžiant knygą į ... gyvenimą.
Su geriausiais linkėjimais, su premjera!”

Saulius Šiaučiulis
Džiazo pianistas, Klaipėdos Muzikos Akademijos vyr. asistentas.„...Šis veikalas parašytas su begaline pagarba ir meile muzikos atlikėjo ir dėstytojo profesijoms, muzikantams ir studentams, eiliniams gitaros gerbėjams - visiems tiems, kam ši knyga seniai laukiama ir būtina...”

Sigitas Giedraitis
Estradinės muzikos skyriaus vedėjas, Vilniaus Konservatorija.„...Be ilgo teorizavimo, autorius iš karto pradeda nuo praktinių dalykų. Toks medžiagos dėstymo būdas yra ypač patrauklus pradedančiajam muzikantui. Visiškai pagristai galima tikėtis, jog jaunimas su entuziazmu imsis gitaros būtent su šiuo vadovėliu rankose...”

Laimis Vilkončius
Kompozitorius.