Mokyklos

Privačios pamokos
 1. Andrej Kovalskij (gitara)
 2. Aušra Smičiūtė (dainavimas)
 3. Daivis Dvareckas (gitara)
 4. Juliaus Kurausko (klasikinė gitara)
 5. Liutauro Dikšaičio (Bottleneck/Slide gitara)
 6. Stasys Daugirdas (gitaros)
 7. Valdas Grenda (šiuolaikinė gitara)
 8. Vika „Soya“ (dainavimas)
 9. Vytautas Staniulionis (šiuolaikinė gitara)

Mokyklos

 1. Gitaros mokykla „Glorija“
 2. Gitaros mokykla „Noriu groti“
 3. Karoliniškių muzikos mokykla
 4. VšĮ „Šeštojo policijos komisariato jaunimo klubas“
 5. Vilniaus kolegija: menų studijų centras
 6. Vilniaus konservatorija
 7. Egzoline
Privačios pamokos

Andrej Kovalskij – gitaros pamokos

Gitaros pamokos Vilniuje.
Mokau groti gitara pradedanciosius ir jau grojancius, visu amzių ir lygių. Nuo pirmų akordų ir megstamiausių dainų iki efektinių technikų, teorijos ir improvizacijos. Su akustine, elektrine arba bosine gitarom. +370 653 92483 http://www.kovalskij.lt


Aušra Smičiūtė – dainavimo pamokos

Dėstau vokalą; Jazz, Soul ir Blues stiliuose. Turiu back vokalo grupę. Mob. tel. +370 681 64560, Klaipėda


Daivis Dvareckas – gitaros kursas

Įvairūs stiliai, gitaros akustinės, elektrinės. Tel. 2767282, mob. tel. +370 672 84527, el. paštas: ddvareckas@freemail.lt. Vilnius, Kalvarijų g. 101. Stotelė „Šatrija“. Interneto svetainė: www.d.dvareckas.com


Juliaus Kurausko klasikinės gitaros mokykla

Žalgirio g. 90-117, Vilnius, tel. 2733172, mob. 8 699 67121. Interneto svetainė: http://www.kurgitara.lt

Liutauro Dikšaičio Bottleneck/Slide Guitar grojimo pamokos

Sveiki, esu Liutauras Dikšaitis. Noriu jus pakviesti mokytis Bottleneck/Slide Guitar grojimo technikos.
Jau daugelį metų šis gitaros stilius skamba Blues ir Country muzikoje. Tokių muzikantų dėka, kaip Son House, Robert Johnson, Bukka White, Tampa Red, Fred McDowell, J.B. Huto ir Elmore James, pasaulis pirmą kartą išgirdo gitarą skambant visai kitaip. Vėliau Botteleneck/Slide Guitar įsiliejo į Rock ir Pop muziką.
Šiandien daugelis muzikantų grodami jau nebegali išsiversti be slide gitaros skambesio. Tarp jų tokie atlikėjai, kaip Johnny Winter, Mick Taylor, Keith Richard, Duane Allman, George Harrison, Ry Cooder.
Prieš aštuonerius metus gitaros mokytojas Stasys Daugirdas supažindino mane su šio stiliaus pradmenimis. Nuo tada iki dabar aš tobulinu savo Bottleneck Guitar grojimo techniką. Teko koncertuoti su tokiais atlikėjais kaip Stasys Daugirdas, Aleksandras Belkinas ir kitais, kas taip pat įtakojo mano kaip slide gitaristo augimą. Visus šiuos metus dirbau pagal Stefan Grossman, Arlen Roth, Brett Duncan, Woody Mann mokymosi metodikas. Šie profesionalai padėjo man atrasti savitą grojimo būdą. Doug Cox ir Mike Dowling novatoriškos idėjos tik patvirtino, kad aš teisingam kelyje!
Manau dabar kaip tik atėjo tas laikas, kai aš galiu savo sukauptomis žiniomis pasidalinti su augančiais jaunais atlikėjais.
Taigi, nesvarbu, ar tik pradedate, ar jau seniai grojate, kreipkitės į mane ir jūs išgirsite gitarą skambant kitaip.

Tel. 2464093, mob. 8 614 15600, el. paštas: ldiksaitis@centras.lt


Stasio Daugirdo privačios gitaros pamokos

Ukmergės g. 300b-71, Vilnius, tel. 2419545, mob. tel. 8 650 20527.
El. paštas: sdaugirdas@centras.lt

Valdas Grenda – šiuolaikinės gitaros pamokos

Dėstytojas Valdas Grenda, tel. 2408987, mob. 8 614 98586.

Vika „Soya“ – dainavimo pamokos

Nuo džiazo iki bliuzo... Noriu sukurti back-vokalo mokyklą... Šiuo metu dainuoju grupėje „Saulės kliošas”.
Tel.: 2132466, mob. tel. +370 684 22304, el. paštas: soya232466@yahoo.com.


Vytautas Staniulionis – šiuolaikinės gitaros pamokos

„Gabijos” gimnazija, M.Biržiškos gimnazija. Mob. tel. 8 614 69876, Vilnius.


Mokyklos


Gitaros mokykla „Glorija”

Informacija: Mūsų mokykla egzistuoja 4 metus. (Ją galite atrasti įmonių kataloge arba internete.) Mes mokome paauglius ir suaugusius groti šiuolaikinę muziką įvairiais instrumentais: gitara (akustine, elektrine, bosine), mušamaisiais, sintezatoriais; dainuoti. Mūsų adresas: Žirmūnų g. 1e VRM kultūros rūmai. Mokyklos direktorius ir įkūrėjas - Artūras Chalikovas. Tel. 2797522, el. paštas: chalika@takas.lt, Vilnius. Interneto svetainė: www.chalikovas.com

Karoliniškių muzikos mokykla

Estradinės muzikos skyriuje yra gitaros klasė.
Mokytojas Mindaugas Paulikas.
Tel. 2331742, mob. 8 688 22738.
Baigę šią mokyklą mokiniai įgyja pradinį muzikinį išsilavinimą ir gali tęsti studijas aukštesniosiose muzikos mokyklose (konservatorijose).

Viešoji įstaiga „Šeštojo policijos komisariato jaunimo klubas“

Vilnius, Justiniškių g. 109a, el. paštas: pk6jaunimclub@mail.lt
Gitaros pamokos. Dėstytojas Sergėjus Sopelevas
Tel. 2675748, mob. 8 688 52282.

Vilniaus kolegija: menų studijų centras

Didžioji g. 36/38, LT-2600 Vilnius
Tel. 2629732, faks. 2629732
El. paštas: laima@vk.balt.net
Interneto svetainė: www.viko.lt

Aukštojo mokslo neuniversitetinių studijų programa: populiarioji muzika
Kvalifikacija: atlikėjas
Bazinis išsilavinimas: vidurinis
Studijų formos ir trukmė: dieninės studijos - 3 metai, neakivaizdinės studijos - 4 metai
Studijų apimtis: 120 kreditų
Bendrojo aukštojo lavinimo dalykai: filosofijos įvadas, bendroji ir socialinė psichologija, kalbos kultūra, švietimo ir kultūros vadyba, meno istorija, visuotinė muzikos istorija, populiariosios muzikos istorija, etnokultūra ir Lietuvių muzikos istorija, žmonių sauga ir teisės pagrindai, užsienio kalba, informacinės technologijos, kūno kultūra.
Dalykai profesinei kvalifikacijai įgyti: pagrindinis instrumentas: (fortepijonas, el. gitara, bosinė gitara, trimitas, saksofonas, trombonas, mušamieji instrumentai, vokalas ir kt.) , papildomas instrumentas: (sintezatorius, klarnetas, klasikinė gitara, perkusiniai instrumentai), improvizacija, bendras fortepijonas, akompanimentas, orkestras/ansamblis, dirigavimas ir partitūrų skaitymas, muzikos teorija ir solfedžio, ritmika, džiazo harmonija, aranžuotė.
Pasirenkamieji dalykai: populiariosios muzikos kūryba, muzikos verslo pagrindai, režisūros pagrindai, buitinis (pramoginis) šokis, muzikantas ir kompiuteris, didaktika.
Profesinės veiklos praktikos: III semestras - orkestrinė/ansamblinė praktika (5 kr.), IV semestras - orkestrinė/ansamblinė praktika (5 kr.), V semestras - solinė koncertinė praktika (5 kr.), VI semestras - solinė koncertinė praktika (5 kr.).
Studijos baigiamos: Baigiamieji egzaminai
Absolventai gebės: profesionaliai muzikuoti pagrindiniu instrumentu; dainuoti, improvizuoti, muzikuoti pagrindiniu ir papildomu instrumentu orkestruose bei ansambliuose; akompanuoti, aranžuoti, vadovauti muzikiniam kolektyvui.
Karjeros galimybės: populiariosios muzikos atlikėjas rengiamas dirbti radijo-televizijos kompanijose, muzikiniuose klubuose, fonogramų kūrimo kompanijose, kultūros ir pramogų centruose.

Studentai, sėkmingai užbaigę studijų programą, gauna aukštojo neuniversitetinio mokslo diplomą.

Vilniaus konservatorija

Vilniaus konservatorijoje estrados muzikinio meno specialybėje yra trimito, trombono, saksofono, fleitos, klarneto, mušamųjų, fortepijono, gitaros bei bosinės gitaros klasės.
Estradiniame skyriuje dirba aukštos kvalifikacijos dėstytojai – atlikėjai, džiazo specialistai, turintys didelę darbo praktiką.

Priimami baigę dešimt klasių arba su viduriniu išsilavinimu, turintys gerą klausą, ritmo pajutimą, mėgstantys džiazą ir estradinę muziką.
Egzaminų metu stojantieji pasirinktu instrumentu pagroja pjesę, etiudą ir gamą, patikrinamos jų muzikos teorijos žinios bei muzikiniai sugebėjimai.
Mokymo programoje, greta kitų disciplinų, moksleiviai mokosi improvizacijos, džiazo istorijos, džiazo harmonijos, darbo su garso stiprinimo aparatūra.
Ypatingai daug dėmesio skiriama ansambliniam grojimui ir instrumentuotei. Be kita ko, estradinio skyriaus moksleiviai gali fakultatyviai mokytis dainavimo.

Baigusieji gauna estradinio orkestro artisto, estradinio orkestro vadovo ir muzikos mokytojo kvalifikaciją.

Didžioji g. 36/38, Vilnius. Tel. 2629732. Interneto svetainė: http://www.vilniaus.konservatorija.lt.