Rainsong WS 1000 - gitara iš grafito

Nors grafitas nėra tradicinė medžiaga akustinėms gitaroms gaminti, „RainSong” Havajų gitarų gamyboje visada naudojo grafitą. Iš jo buvo daromi korpusai, kakleliai, grifai bei ramstukai. Faktiškai, tai vienintelė kompanija gaminanti akustines gitaras vien iš grafito. Pasak „RainSong”, grafitas yra stipri medžiaga, todėl gitaros nereikia sutvirtinti iš vidaus. Toks sutvirtinimas turėtų neigiamos įtakos gitaros akustiniam skambėjimui. Grafitinėje gitaroje nereikia kaklelį sutvirtinančio strypo. Tokia gitara yra atspari įvairiom klimatinėm sąlygom.

„RainSong” kompanija, neseniai nusprendusi patobulinti grafitinę gitarą, vietoj 18 modelių nutarė gaminti vieną, į kurį galėtų sukoncentruoti visas jėgas. Taip pasaulį išvydo gitara WS 1000. Tai puikios išvaizdos, išbaigta akustinė gitara, skambanti aiškiai ir garsiai, turinti sodrų tembrą (tiek grojant akustiškai, tiek ir su stiprintuvu).

Labiausiai stebina jos garsumas ir tembrinio spektro platumas. Tai instrumentas su gera garso projekcija, kuri lengvai užpildo gyvu garsu bet kurią patalpą. WS 1000 gitara grojant akustiškai (be stiprintuvo), skleidžia aiškų toną, gerai subalansuotą ir aukštuose, ir vidutiniuose, ir žemuose dažniuose. Viršutiniai dažniai yra šviesūs, bet skamba ne šaižiai, viduriniai rezonuoja švariai, nesilpsta, o bosai skamba sodriai ir šiltai. Kadangi grafitas mažina tamsių obertonų augimą, žemasis gitaros registras yra labai aiškus. Kiekviena styga skamba aiškiai, grojant akordus visos natos yra vienodai gerai girdimos. Visiškai nėra „viršutinių susidūrimų”. Kadangi stygos yra neaukštai, tai šia gitara patogu groti greitus pasažus, stygos puikiai reaguoja į kiekvieną pirštų prisilietimą.

WS 1000 taip pat puiki ir naudojant stiprintuvą, todėl ji būtų protingas sprendimas, įrašinėjant studijoje. Gitaroje yra Fishman akustinė sistema, kuri suteikia galimybę mėgautis ir mikrofono, ir piezo ėmiklių perduodamais nuostabiais garsais: nuo triukšmingo "paukščių" akompanimento iki tikrai gilaus džiazinio tono - ir visa tai dėka grafito švarumo.

Ši gitara išsiskiria iš kitų pritrenkiančia išvaizda. Spalva - medžio anglies, juodai pilka kombinacija su natūraliom grafito bangom, skirtingom viršuje, apačioje ir šonuose. Grafitinis grifas inkrustuotas ryklio formos žymekliais, o rozetė apipavidalinta jūros kriauklės perlamutru.

WS 1000 - lengvas, patogus, savito garso 21 amžiaus instrumentas.

Daugiau apie šią gitarą rasite puslapyje: http://www.rainsong.com.


« atgal