WD Deep 6 Plus - septynių stygų gitara su tuščiaviduriu korpusu

Iki šiol septynių stygų gitara nebuvo populiari. Tačiau heavy metal ir hard rock stiliumi grojantys ansambliai (pvz.: Korn) jau keletą metų aktyviai naudoja septynstyges gitaras. Pasirodo šios gitaros tinka ne tik minėtiems stiliams.

Neseniai Joe Veillette suprojektavo naują Deep 6 Plus modelį. Tai puiki džiazinė gitara, labai patogi, todėl tinkanti tiek pradedantiems groti septynstyge gitara, tiek ir meistrams, tobulinantiems savo meistriškumą.

Suprantama, kad septynioms stygoms reikia daugiau erdvės, taigi kaklelis tapo platesnis, o tai patogu turintiems didelę ranką. Tai lyg paprasta šešių stygų gitara, tik su papildoma žemutine si styga (kvarta žemiau nuo šeštos). Gitaros deka pagaminta iš kedro. Jazz ėmikio (humbucker) kaklelio pozicijoje autorius - Kent Armstrong (galimas variantas ir su ėmikliu prie ramstuko). Dainingas skambėjimas pasižymi savo švarumu, švelnumu, glotnumu ir geru garso išlaikymu. Žemutinė B styga skamba švariai, ne drumzlinai. Net nuleidus ją iki A garso, aiškumas išlieka ir jaučiama gera stygos atatranka.

Telekasterio formos korpusas turi vieną išpjovą, todėl patogu pasiekti viršutines pozicijas, o pati korpuso forma tiesiog maloni rankoms. Taip pat galima Deep 6 Plus modelio modifikacija pagal muzikanto specifinius pageidavimus. Solidus garsas, grojimo komfortas - tai septynstygė gitara amžiams.

Daugiau apie šią gitarą galite sužinoti: http://www.wdmusicproducts.com.


« atgal